Στα παλιά τους λημέρια, στο κλειστό γυμναστήριο Καστοριάς, επέστεψαν οι πρώην μπασκετμπολίστες του ΑΣ Καστοριάς, Δημήτρης Διαμαντίδης και Φίλιππος Τσαχτσίρας.
© 2024 Kous Kous. All rights reserved
Developed by: inconcept
Είμαστε ένα σύγχρονο μέσο με βάση την Καστοριά. Οι στήλες και τα θέματα μας ποικίλουν. Περιστρέφονται όμως πάντα γύρω από την νεολαία. Επικοινωνήστε μαζί μας: kouskousgossip@gmail.com
© 2024 Kous Kous. All rights reserved
Developed by: inconcept