Κυριακή 11 Σεπτεμβρίου 2022, στο ξενοδοχείο Calma στις 19:00, η Φιλόπτωχος υποδέχεται την Κική Τσαλίκη, τραγουδίστρια και perfomer σε τραγούδια που όλοι αγαπάμε αι σιγοτραγουδάμε.
© 2024 Kous Kous. All rights reserved
Developed by: inconcept
Είμαστε ένα σύγχρονο μέσο με βάση την Καστοριά. Οι στήλες και τα θέματα μας ποικίλουν. Περιστρέφονται όμως πάντα γύρω από την νεολαία. Επικοινωνήστε μαζί μας: kouskousgossip@gmail.com
© 2024 Kous Kous. All rights reserved
Developed by: inconcept